Epson'dan Çift Taraflı A3 Desteği

Epson'dan Çift Taraflı A3 Desteği

Epson, Orijinal Mürekkep Tankı Sistemli yazıcı serisine A3 çift taraflı baskı özelliğini ekledi.

 

Epson'dan Çift Taraflı A3 Desteği

Orijinal Mürekkep Tankı Sistemi'ni yazıcı dünyasına kazandıran Epson, yeni modeli L1455 ile bu kategoriye A3 çift taraflı baskı özelliğini ekledi.

Mürekkep Tankı Sistemli (ITS-Ink Tank System) yazıcı ailesine katılan L1455, küçük ölçekli ofis ve ev ofisler için ideal. L1455, A3 çift taraflı baskı ve A3 tarama özelliklerini kapsayan; serinin ilk 4'ü 1 arada yazıcısı.

Daha fazla tasarruf

Orijinal Mürekkep Tankı Sistemli yazıcıları ile sayfa başı baskı maliyetinde devrim yaratan Epson; çift taraflı baskı özelliğine sahip yeni yazıcısıyla maliyetleri daha da minimize ediyor. Çift taraflı baskı sayesinde kağıt kullanımı yarıya iniyor ve tasarruf artıyor.

10 bin sayfayı aşan baskı kapasitesi

İlk teslimdeki mürekkep setleri sayesinde L1455, 10 bin 500 sayfaya kadar baskı imkanı sağlıyor. Bu modeli işletmeler için cazip kılan unsur, yalnızca maliyet açısından olan etkileri değil aynı zamanda sorunsuz, güvenilir ve yüksek kaliteli sonuçlar üretebiliyor olması. L1455, Epson'un dayanıklı ve güvenilir Micro Piezo teknolojisi ve orijinal mürekkepleri sayesinde net, keskin ve hassas baskı işleri üretiyor. Hızlı kuruma ve lekesiz baskı avantajı sunan model, renkli için boyalı mürekkep, siyah içinse pigmentli mürekkep kullanıyor. Aynı zamanda 18 sf./dak. değerinde yüksek baskı hızı sunuyor.

Kaynak: Chip.com.tr